Aquarapid

Więcej szczegółów: www.aquarapid.it

Materiały

Stroje AQUARAPID uszyte są wyłącznie z oryginalnych materiałów: Sensitive®, Lycra by Du Pont®, polyamid Meryl®.

Połączenie Sensitive Lycry by Du Pont® i polyamidu Meryl® tworzy wyjątkowo miękki i przyjemny materiał SENSORIAL, który perfekcyjnie dopasowuje się do sylwetki dając przy tym maksymalny komfort i swobodę ruchu, nie absorbuje wody oraz cechuje się dużą oddychalnością, co jest ważne latem szczególnie przy strojach jednoczęściowych.

CL2RACE to kompozycja Lycry by Du Pont® i polyamidu Meryl®, która ma zwiększoną odporność na działanie chloru. Jest to niezwykle elastyczny materiał, który pięknie dopasowuje się do sylwetki i nie odkształca się.

DEFENDER - doskonały materiał, odporny na chlor ponieważ zawiera 47% P.B.T oraz 53% polyestru. Jest elastyczny, łatwy do pielęgnacji oraz zabezpiecza przed promieniami UV.

CHALLENGE zawiera polyamid i elastan, a jest to tkany materiał nowej generacji przeznaczony do wystąpień na zawodach pływackich. Jego specjalna powłoka nie absorbująca wody wpływa na zmniejszenie oporu w wodzie i na poprawę wyników sportowych. Wspaniale opina sylwetkę zapewniając też dużą swobodę ruchów.

Kolekcja plażowa wzbogacona jest o przyjemny w dotyku materiał MICROFIBRA, z którego uszyte są bikini, a do produkcji szortów użyto Taslan i Micro-Twill Peach.