Rehband

Zamowienia na ochraniacze i sprzedaz prowadzona jest w
sklepie-outlet w Poznaniu, ul. Koronna 3,
od poniedzialku do piatku w godz. 10:00 - 16:00,
w czwartki w godz. 11:00 - 18:00.
E-mail- sprzedaz@scansport.com.pl

O firmie

Plakat

To szwedzka firma produkująca najwyższej jakości ochraniacze sportowe i ortezy rehabilitacyjno - ortopedyczne. Wchodzi ona w skład Otto - Bock'a, lidera w produkcji sprzętu ortopedycznego na świecie.

Wyroby firmy Rehband produkowane są z termoprenu (100%), posiadającego certyfikat jakości ISO 9001, lub z materiału antyalergicznego (EQ), posiadającego certyfikat OEKO TEX Standard 100.

Termopren, to materiał elastyczny i giętki, posiadający dużą liczbę izolowanych komórek powietrznych - dzięki temu absorbuje wstrząsy. Charakteryzuje się on również doskonałymi właściwościami cieplnymi, co w efekcie zwiększa elastyczność ścięgien, wiązadeł, mięśni oraz poprawia koordynację nerwowo - mięśniową.

Sprzęt firmy rehband zmniejsza do minimum ryzyko kontuzji i jest nieodzownym środkiem wspomagającym i przyspieszającym proces rehabilitacji. Dzięki niemu twój powrót do zdrowia i sprawności fizycznej jest w pełni możliwy.

Materiał antyalergiczny EQ (Ecological Quality), jest całkowicie nieszkodliwy dla człowieka oraz środowiska naturalnego. Zapewnia on:

  • Wygodę - miękka powierzchnia, miła dla skóry,
  • Trwałość - długie, mocne nitki nadające tkaninie niespotykaną wytrzymałość,
  • Wentylację - materiał przepuszczalny, pozwala oddychać skórze,
  • Higienę - materiał trudno brudzący, łatwy do prania.

Rehband dzieli się na trzy części:

  1. Rehband Sport: ochraniacze sportowe
  2. Rehband Active: stabilizatory rehabilitacyjne, silikonowe wkładki do butów
  3. Rehband Medical: ortezy i gorsety ortopedyczne

Decydując się na ochraniacze sportowe oraz wyposażenie rehabilitacyjno - ortopedyczne firmy Rehband dokonasz trafnego wyboru